JSME NADŠENCI A HORALOVÉ

Jsme rodinná cestovní agentura, zaměřená na pořádání kvalitních a přitom cenově dostupných turistických pobytů do Dolomit.


Již více jak 25 let úspěšně zprostředkováváme turistické letní a zimní lyžařské pobyty v Alpách. Spojujeme lidi stejných vášní se zvláštním důrazem na přátelskou atmosféru v kolektivu. V zimě nabízíme sjezdové lyžování pro lyžaře všech úrovní v prestižních destinacích. V létě požitkovou pěší turistiku pro každého trochu sportovního obdivovatele krás hor.

Zavedeme Vás vždy pouze do destinací, které máme předem osobně dobře prozkoumané. Jsme zájmový organizátor, jehož největší radostí je úsměv na tváři spokojených přátel.

V případě letní nabídky se dostáváme až na 1/2 ceny tvrdě komerčního organizátora.

Elán Čáslav je synonymem pro dovolenou připravenou srdcem. Přesvědčte se!


PROČ JET S NÁMI?

ZÁŽITKOVÝ PROGRAM

PESTRÝ PROGRAM je prioritou.

Každý den vyrazíme do jiného místa, na jiný typ túry. Všechny trasy máme prochozené. Užijete si nejkrásnější výhledy a náročnost TAK AKORÁT.

Každou sezónu připravujeme NOVÉ TRASY, aby i naši stálí klienti ochutnávali z Dolomit pořád něco nového.

KOMFORTNÍ  ZÁZEMÍ

Po celodenní túře je odměnou bazén, italské tříchodové menu a pohodlná postel!

Jsme ubytovaní v ***HOTELU s POLOPENZÍ a volně přístupným WELLNESS.

Máme domluvené tak EXKLUZIVNÍ CENOVÉ PODMÍNKY, že si pobyt užijí všichni přátelé turistiky - studující, rodiny s dětmi i senioři.

PŘÁTELSKÁ ATMOSFÉRA

Jste sami a váháte? Přidejte se k nám klidně jako SINGLES

Jezdí s námi pravidelně mnoho samostatných jednotlivých nadšenců hor, kteří Vás vezmou mezi sebe.

Na každé akci tak vznikají nová PŘÁTELSTVÍ a dokonce i životní LÁSKY.


 NAPSALI O NÁS

Čtyřikrát jsem se účastnila týdne letní turistiky a čtyřikrát jsem měla nezapomenutelné zážitky z Dolomit a okolních Alp. Vnímala jsem, že jsou zásluhou nejen ohromující přírody, ale i dobře zajištěného zázemí a organizačně zvládnutého týdne, což napomáhalo k vnitřní pohodě a spokojenosti.

Dana Kolářová


Prožili jsme nezapomenutelný týden v Dolomitech se vším komfortem. Děkujeme Alence a Davidovi za skvělou přípravu celého pobytu - perfektně připravené mapy s trasami různých náročností, relaxace po túrách v hotelu s wellness s krásnými pokoji a vynikající stravou. Celý pobyt provázela příjemná atmosféra a pohodoví lidé.

Jana a Zdeněk Drašnarovi

Opakovaně jsme se účastnili zimních pobytů do Itálie s Elánem. Vždy bylo vše bezvadně organizované a užili jsme si lyžování v řadě různých středisek. Ubytování i stravování bylo vždy na velmi dobré úrovni. Tyto pobyty mohu s čistým svědomím doporučit. Za velké plus považuji množství středisek, která jsme během let navštívili.

Sylvie Štefánková

Poznávání nádherných hor bylo pro mě nezapomenutelným zážitkem. Nejvíce si cením vaší laskavosti, která umožní zažívat pohodovou turistiku opravdu všem dle fyzických možností každého. Perfektní zázemí s vynikající stravou doplnilo obrázek krásné dovolené, kdy se snoubí příjemná aktivita s odpočinkem. Parta pohodových lidiček, jejíž jádro tvoří každoroční účastníci, vypovídá o kvalitě vašich služeb. Je radost se s vámi vydat na cestu.

Ludmila Kuchtová

O ELÁNu jsem se dozvěděl v roce 2000. Následovalo 15 krásných let vzájemné spolupráce při organizaci lyžařských pobytů do oblasti Dolomit. Ve výborné kvalitě a přitom za velmi přijatelnou cenu. Alena Smejkalová a její syn David byli vždy velmi spolehliví, přátelští, ochotní udělat pro své zákazníky vše, co bylo v jejich silách.

Mgr. Karel Švábenský

Agentura ELÁN s velikou pečlivostí připravuje každoročně nové poznávací turistické trasy v úchvatných italských Dolomitech. Túry mají ve vlastních nohách a mohou doporučit různě fyzicky zdatným turistům. Alenko a Davide, byli jsme s vámi již 3x a vždy to bylo skvělé. Moc jsme toho díky vám poznali. Celý rok se pak opakovaně vracíme k nafoceným scenériím horských masívů a vzpomínáme na prima lidičky, které jsme zde poznali.

Hana, Jiří a vnuk Jakub Cmíralovi